SENNERDESİN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SENNERDESİN FORUM

Site Kurucusu : MURAT VURAL

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

I Am Legend / Ben Efsaneyim / 2007 / DVDRip / Türkçe Dublaj

2 posters
YazarMesaj
odemisli35
Süper Moderatör
Süper Moderatör
odemisli35

Erkek

I Am Legend / Ben Efsaneyim / 2007 / DVDRip / Türkçe Dublaj Empty
MesajKonu: I Am Legend / Ben Efsaneyim / 2007 / DVDRip / Türkçe Dublaj   I Am Legend / Ben Efsaneyim / 2007 / DVDRip / Türkçe Dublaj Icon_minitimeCuma Ekim 03 2008, 20:26

I Am Legend / Ben Efsaneyim / 2007 / DVDRip / Türkçe Dublaj Asezo7
I Am Legend / Ben Efsaneyim / 2007 / DVDRip / Türkçe Dublaj I-am-legend_369x239

“Benim adım Robert Neville. New York şehrinde hayatta kalan biriyim. Sesimi duyan biri varsa…herhangi biri. Lütfen. Yalnız değilsin”.

Robert Neville çok başarılı bir bilim adamıdır, ama o bile tedavi edilemeyen, insan yapımı o korkunç virüsü kontrol altına alamamıştır. Her nasılsa virüse bağışıklık gösteren Neville, New York şehrinden, hatta belki dünyadan arta kalan yerde, hayatta kalmış tek insandır. Neville üç yıl boyunca inancını yitirmeden her gün telsiz mesajı göndererek, umutsuz bir şekilde, hayatta kalmış başka insanlar bulmaya çalışır. Ama yalnız değildir.

Belki de insanoğlunun son ve en iyi umudu olan Neville’i ayakta tutan tek şey kendine düşen görevi yerine getirme arzusudur: Kendi kanını kullanarak virüsün etkilerini tersine çevirecek bir tedavi bulmak. Ama karşısındakilere karşı sayıca az olduğunu bilmektedir… ve zamanı da hızla tükenmektedir
I Am Legend / Ben Efsaneyim / 2007 / DVDRip / Türkçe Dublaj Gizli110

admin
Admin
Admin
admin

Erkek

I Am Legend / Ben Efsaneyim / 2007 / DVDRip / Türkçe Dublaj Empty
MesajKonu: Geri: I Am Legend / Ben Efsaneyim / 2007 / DVDRip / Türkçe Dublaj   I Am Legend / Ben Efsaneyim / 2007 / DVDRip / Türkçe Dublaj Icon_minitimePerş. Ocak 08 2009, 21:58

evet seyredilec bir film emeğine sağlık
http://sennerdesin.yetkinforum.com

I Am Legend / Ben Efsaneyim / 2007 / DVDRip / Türkçe Dublaj
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Shrek 3 DVDRip Turkce Dublaj
» Kusursuz Yaratık 2007 DVDRip TR DubLaj
» Gecenin İki Yüzü 2008 Türkçe Dublaj DvDRip
» Kapı Komşusu (2005) Türkçe Dublaj/DVDRip +18
» Kayıp (The Lost) (2009) DVDRip Türkçe Dublaj