SENNERDESİN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SENNERDESİN FORUM

Site Kurucusu : MURAT VURAL

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Windows/Office CD-Key Görüntüleyici & Değiştirici * Windows CD-Key Viewer/Changer

YazarMesaj
odemisli35
Süper Moderatör
Süper Moderatör
odemisli35

Erkek

Windows/Office CD-Key Görüntüleyici & Değiştirici * Windows CD-Key Viewer/Changer Empty
MesajKonu: Windows/Office CD-Key Görüntüleyici & Değiştirici * Windows CD-Key Viewer/Changer   Windows/Office CD-Key Görüntüleyici & Değiştirici * Windows CD-Key Viewer/Changer Icon_minitimeC.tesi Ocak 17 2009, 15:52

Programın adı : Windows CD-Key Viewer/Changer
Program Sürümü : v1.1
Program Boyutu : Sadece 1.24 Kb.
Platform : Windows 98/Me/2000/XP/2003 Server
Kullanım İzni : Freeware - Ücretsiz
Download Linki http://www.download.com/3001-2094_4-10636608.html

Program Tanıtımı : ( EFSANE_DOST )
Merhabalar.... Bu kez sizlerle hepimizi yakından ilgilendiren minik bir yazılımla birlikteyiz. Bilirsiniz, zaman zaman bilgisayarımıza format atmamız kaçınılmaz olmakta, bunun ardından Windows işletim sistemimizi ve Office programımızı yeniden yüklememiz gerekebilmektedir. Ama eğer biz windows işletim sisteminin veya Office programının CD-Key'lerini bir yerlere not almayı unutmuş isek, bunlara ait CD'ler elimizde olsa bile Key'ler olmadıkça sistemimizi yükleyemeyiz.

İşte bu minik yazılım ile aşağıdaki iki önemli işlemi yapabilmemiz mümkün olmaktadır.

1- Yazılımı çalıştırarak bilgisayarımızda yüklü olan işletim sistemi ile office programının CD-Key'lerini ve hangi kişi adına kayıtlı olduğunu görebilir ve bunları ileride bize tekrar lazım olacağı için saklayabiliriz.

2- Ayrıca, bu yazılımın change arayüzü ile başka kanallardan temin ettiğimiz Windows işletim sistemine ait CD-key'ler ile CD anahtarlarımızı ve kayıtlı kullanıcı adımızı değiştirip SAVE yapmamız mümkündür. Bu program başka yollara gerek kalmadan bu işleme kolaylıkla izin vermekte ve sizi zahmetli işlerden kurtarmaktadır.

Programa ait görüntüler aşağıdadır. Resimlerde gördügünüz CD-Key'ler bana ait ürünlerin key'leri olmayıp, atmasyon key'lerdir. Sonra EFSANE_DOST nasıl kendi CD-key'lerini forumda paylaşmış diye şaşırmanızı istemem. Hadi Hayırlı İşler, Kolay gelsin.

Windows/Office CD-Key Görüntüleyici & Değiştirici * Windows CD-Key Viewer/Changer Cdkey14si

Windows/Office CD-Key Görüntüleyici & Değiştirici * Windows CD-Key Viewer/Changer Cdkey26uq

Windows/Office CD-Key Görüntüleyici & Değiştirici * Windows CD-Key Viewer/Changer
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Microsoft Office Professional 2007
» Microsoft Office 2007 Enterprise Orjinal Türkçe Lisanslı Full
» Multi MSN Çoklu Windows Live Messenger
» TEK TIKLAMAYLA WINDOWS KAPAMA
» TEK TIKLAMAYLA WINDOWS KAPAMA