SENNERDESİN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SENNERDESİN FORUM

Site Kurucusu : MURAT VURAL

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

İbrahim Çeçen Üniversitesi'nin Kuruluş Şeması

YazarMesaj
admin
Admin
Admin
admin

Erkek

İbrahim Çeçen Üniversitesi'nin Kuruluş Şeması Empty
MesajKonu: İbrahim Çeçen Üniversitesi'nin Kuruluş Şeması   İbrahim Çeçen Üniversitesi'nin Kuruluş Şeması Icon_minitimePtsi Şub. 16 2009, 21:42

Önümüzdeki günlerde temeli atılacak olan Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesinin kuruluş şeması IC holding tarafından yayınlandı. Bugüne kadar kurulması hayal olan Ağrı’ya üniversite kuruldu ve çok yakında temeli atılıyor. İbrahim Çeçen tarafından yapılacak olan Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi için 100 milyon dolar bütçe ayrıldığı öğrenildi.

Geçtiğimiz günlerde rektör Prof. Dr. İrfan Aslan atandıktan sonra soluğu Ankara’da alarak hem vakıf hem YÖK’te işlerin hızlanması için yardım ve talepler de bulunduğu öğrenildi. Ağrı Şeker fabrikası arazileri ile yakın köydeki köyüm mera arazisi üzerine kurulacak üniversitenin temeli için şantiyeler kuruldu. ilk betonlar döküldü. 2009 eğitim öğretim yılında daha çok öğrenci ve öğretim görevlisi ile girmek isteyen Ağrı’nın çiçeği burnundaki üniversitesinin temeli ise Kasım ayının ortalarında Ağrılı iş adamı İbrahim Çeçen başta olmak üzere Başbakan Recep Tayip Erdoğan, Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik ve Ağrı Milletvekillerinin katılımı ile yapılacağı öğrenildi. Temel atma töreni için bütün hazırlıklarının bittiğini belirten Ağrı Milletvekili Cemal Kaya, Bugüne kadar herkes özelikle siyasiler Ağrı üniversitesi vaadi ile oy rantı elde etmişti. Ama bugün artık Üniversite değil bölümleri ve kapasiteleri tartışıyor ve konuşuyoruz. Kasım ayında temelinin atılması ile Ağrı’nın en büyük bacasız fabrikası hizmete girmiş olacak resmen. Bu anlamda Sayın İbrahim Çeçen başta olmak üzere Başbakanımız Recep Tayip Erdoğan, Mili Eğitim Bakanımız Hüseyin Çelik’e Ağrı halkı adına sonsuz teşekkür ve minnettarım. Ağrı’ya hayırlı olsun.’diye konuştu.
Recep ÇİRİK/AĞRILIYIZNET
http://sennerdesin.yetkinforum.com

İbrahim Çeçen Üniversitesi'nin Kuruluş Şeması
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» ibrahim
» ibrahim tatalıses sarhoş
» Aşıksın"İbrahim Tatlıses