SENNERDESİN FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SENNERDESİN FORUM

Site Kurucusu : MURAT VURAL

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sürücülerimi güncelleştirmek için Internet'e bağlanamıyorum.

YazarMesaj
admin
Admin
Admin
admin

Erkek

Sürücülerimi güncelleştirmek için Internet'e bağlanamıyorum. Empty
MesajKonu: Sürücülerimi güncelleştirmek için Internet'e bağlanamıyorum.   Sürücülerimi güncelleştirmek için Internet'e bağlanamıyorum. Icon_minitimePerş. Ara. 18 2008, 22:57

Bu adımları uygulayabilmeniz için yönetici olarak oturum açmanız gerekir.

Internet bağlantınız yoksa ağ bağdaştırıcısı sürücünüzü el ile güncelleştirmeniz gerekebilir. Aygıtla gelen disk sizdeyse, bu diski CD sürücüsüne yerleştirip sürücüyü el ile güncelleştirme adımlarını izleyin.

Diski bulamazsanız, Internet'e başka bir bilgisayardan bağlanıp aygıtı aygıt üreticisinin web sitesinden yüklemeyi deneyin. Aygıt sürücüsü dosyalarını edindiğinizde sorunlu bilgisayara kopyalayın. Sürücüyü el ile güncelleştirmek için bu adımları uygulayın.

<LI class=step>

[url=https://sennerdesin.yetkin-forum.com/shortcut:%25systemroot%25\system32\control.exe /name Microsoft.DeviceManager]Sürücülerimi güncelleştirmek için Internet'e bağlanamıyorum. ?id=Microsoft.Windows.ResourcesAygıt Yöneticisi'ni açmak için tıklatın.[/url]‌ Sürücülerimi güncelleştirmek için Internet'e bağlanamıyorum. GetContent Yönetici parolası veya onay istenirse, parolayı yazın veya onay verin.
    <LI class=step>

Aygıt Yöneticisi'nde, Ağ bağdaştırıcıları'nın altında aygıtı bulun ve ardından aygıt adını çift tıklatın.
    <LI class=step>

Sürücü sekmesini tıklatın ve ardından Sürücüyü Güncelleştir'i tıklatın.
    <LI class=step>

Sürücü Yazılımını Güncelleştir sihirbazında Sürücü yazılımı için bilgisayarımı tara'yı tıklatın.
    <LI class=step>

Gözat düğmesini tıklatın ve yeni sürücü dosyalarını bilgisayarınızda kaydettiğiniz konuma gidin.

1. Tamam'ı tıklatın ve ardından sürücüyü yüklemek için İleri'yi tıklatın.
http://sennerdesin.yetkinforum.com

Sürücülerimi güncelleştirmek için Internet'e bağlanamıyorum.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» nod 32 için Serial
» DOĞRU İLETİŞİM İÇİN!!!
» Windows Xp Prp SP2 için Serial
» Formda Kalmak İçin
» avast antivirüs v.4.7 için Serial